Cellini Asansör Masaj Koltuğu

Cellini Asansör Masaj Koltuğu

0 yorum Sipariş (0)
₺11.878,92
Vergiler Hariç ₺10.999,00
Markalar Cellini
Ürün Kodu: NS007
Stok Durumu: Stoklar tükendi
Beden Ölçüleri

Kısa Açıklama

Cellini Asansör Masaj Koltuğu Masaj ile ilgili her detay  düşünülerek tasarlanmış bir koltuktur. Tasarımı oldukça modern bir çizgidedir ve dekoratif özellikler taşır. Günün stres ve yoğunluğunu istenilen bölgeye uygulanan masaj ...

Ürün Açıklaması

Cellini Asansör Masaj Koltuğu 

Masaj ile ilgili her detay  düşünülerek tasarlanmış bir koltuktur. Tasarımı oldukça modern bir çizgidedir ve dekoratif özellikler taşır. Günün stres ve yoğunluğunu istenilen bölgeye uygulanan masaj hareketleri ile kolay bir şekilde yok eder. Cellini Asansör Masaj Koltuğu kaliteli malzemeler kullanılarak oluşturulmuş bir üründür. İnsan sağlığını tehlikeye atacak hiç bir zararlı madde malzeme içeriğinde bulunmaz.


Masaj Koltuğuna Kısa Sürede Sahip Olunabilir

Sipariş aşamaları kolay bir şekilde geçilip kredi kartı ile ödeme yapıldıktan sonra kısa sürede adrese teslim edilir. Kullanımı oldukça pratik ve anlaşılırdır. Ayakları tekerlekli olduğu için yer değişimi çok kolay bir şekilde yapılır. Yeşil nubuk kumaş kullanılarak dizaynı yapılmıştır. Leke tutmaz özellik taşıdığı için temizliği de çok basit bir şekilde yapılabilir. Ödeme konusunda alışveriş kredisi seçeneğinden de yararlanılabilinir. Ayrıca taksitlendirme de yapılarak zorlanmadan ödeme yapılabilir.


Koltuğun Yatma Özelliği Bulunmaktadır

Cellini Asansör Masaj Koltuğu isteğe bağlı olarak yatırılarak da kullanılabilir. Böylece çok daha rahat ve konforlu bir şekilde rahatlama işlemi gerçekleştirilebilir. Kolçakların kol ile uyumu son derece idealdir. Ürün ile ilgili sormak istenilenler ve merak edilenler müşteri hizmetleri ile her detay öğrenilebilir. Koltuğun sırt ve oturum kısmının ayarlanabilmesi için kumandası bulunmaktadır. İsteğe bağlı şekilde tek olarak da belirlenen bölgeye kumanda ile komut verilerek şekil değişikliği yapılabilir. Fiyatı da piyasaya oranla son derece uygun olan ürünler arasındadır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu

Kargo Hizmeti

Web sitemiz üzerinden yapılan alımların kargo hizmeti, Türkiye'nin tüm illerinde kargo şirketleri tarafından sağlanmaktadır.

Kargo şirketi, satın aldığınız ürünleri, sevkiyat tarafından belirtilen adrese teslim eder. Belirtilen adreste değilseniz, kargonuzu en yakın şubeden alabileceğinizi belirten bir not bırakılır. Paketinizi üç gün içinde şubeye almazsanız, paketiniz bize iade edilecektir.

Kargo şirketlerinin adrese teslim edemediği köy ve kasabalarda sipariş, alıcının adresine en yakın kargo şubesine "Telefon İhbarlı" olarak gönderilir. Siparişiniz kargo şubesine ulaştığında, alıcıya telefonla bildirilecektir. Bu durumda, alıcı, siparişi kargo şubesinden almalıdır. Türkiye genelinde adalara yapılan teslimatlar, kargo şirketlerinin yürürlükteki kısıtlamaları çerçevesinde yapılabilir. Ürünlerinizin büyüklüğüne göre kargo şirketleri şubeden adrese veya telefon teslimine teslim alabilir. 

Nakliye Ücreti

Kargo ücreti sepetinizden görüntüleyebilirsiniz. 

Sipariş Takibi

Ürünler kargo firmasına teslim edildiğinde Nevarsa.com tarafından e-mail ile bilgilendirilir.

Önemli Bilgiler

Teslim aldığınızda kargonuzu kontrol etmeniz çok önemlidir. Hasar, zayıflık, yırtılma, ıslaklık gibi anormal bir durum tespit edildiğinde, kargo yetkilisi ile irtibata geçerek ya da web sitemizde yer alan telefondan bize ulaşın.

Kargonuzu aldıktan sonra yaptığınız eksik veya hasarlı teslimat bildirimleri, rapor olmaması nedeniyle reddedilebilir. Fatura ibraz edilmeden değişiklik ve iade yapılamaz.