Cellini Turuncu Masaj Minderi

Cellini Turuncu Masaj Minderi

0 yorum Sipariş (0)
₺5.042,52
Vergiler Hariç ₺4.669,00
Markalar Cellini
Ürün Kodu: NS005
Stok Durumu: Stoklar tükendi
Beden Ölçüleri

Kısa Açıklama

Cellini Turuncu Masaj MinderiSiyah ve turuncu renk kullanılarak tasarlanmış bir üründür. Cellini Turuncu Masaj Minderi kumaşında deri tercih edilmiştir. Görünüm olarak da son derece şık ve güzel bir tasarımı vardır. Araba koltuğu ya da ev...

Ürün Açıklaması

Cellini Turuncu Masaj Minderi

Siyah ve turuncu renk kullanılarak tasarlanmış bir üründür. Cellini Turuncu Masaj Minderi kumaşında deri tercih edilmiştir. Görünüm olarak da son derece şık ve güzel bir tasarımı vardır. Araba koltuğu ya da evdeki herhangi bir koltuğa kolay şekilde uyum sağladığı için kullanım alanı oldukça fazladır.


Kullanımı Oldukça Kolaydır

İstenilen bölgede ya da tüm özellikleri ile kullanım yapılırken tüm ayarlamalar pratik bir şekilde yapılmaktadır. Boyun kısmındaki toplar dairesel hareketlerle tüm kasılmaları gevşetmektedir. Aynı işlem kalça bölgesinde de yapılmaktadır. İsteğe göre her iki bölge aynı anda da çalıştırılabilir. Isıtma sistemi ile çalışması da kaslarda çok güzel bir rahatlamaya sebep olmaktadır. Bedeni saran iskelet yapısı ile de vücutta genel bir rahatlamayı da sağlamaktadır. Yüksekliği kullanıcı tarafından istenilen ölçüde ayarlanabilir. Kalça ve bel bölümünde bulunan hava yastıkları daha derinlere ulaşmada yardımcı olmaktadır.


Ürüne Sahip olmak Oldukça Kolay

Ürünün siparişi çok kısa sürede verilmektedir. Kredi kartına ister nakit istenilirse de taksit imkanı ile sahip olunabilir. Fiyatı tüm özelliklerine oranla oldukça uygundur. Sipariş en kısa sürede kargo ile adrese teslim edilir. Cellini Turuncu Masaj Minderi ihtiyaca bağlı olarak bölgesi kumada ile değiştirilebilir. Müşteri hizmetleri numaralarından arama yapılarak her konuda detaylı olarak bilgi alınabilir. Böylece karar verme sürecine olumlu anlamda katkı sağlayarak doğru alışveriş yapılması da sağlanmış olur.


Cellini Turuncu Masaj Minderi Ürün Videosu

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu

Kargo Hizmeti

Web sitemiz üzerinden yapılan alımların kargo hizmeti, Türkiye'nin tüm illerinde kargo şirketleri tarafından sağlanmaktadır.

Kargo şirketi, satın aldığınız ürünleri, sevkiyat tarafından belirtilen adrese teslim eder. Belirtilen adreste değilseniz, kargonuzu en yakın şubeden alabileceğinizi belirten bir not bırakılır. Paketinizi üç gün içinde şubeye almazsanız, paketiniz bize iade edilecektir.

Kargo şirketlerinin adrese teslim edemediği köy ve kasabalarda sipariş, alıcının adresine en yakın kargo şubesine "Telefon İhbarlı" olarak gönderilir. Siparişiniz kargo şubesine ulaştığında, alıcıya telefonla bildirilecektir. Bu durumda, alıcı, siparişi kargo şubesinden almalıdır. Türkiye genelinde adalara yapılan teslimatlar, kargo şirketlerinin yürürlükteki kısıtlamaları çerçevesinde yapılabilir. Ürünlerinizin büyüklüğüne göre kargo şirketleri şubeden adrese veya telefon teslimine teslim alabilir. 

Nakliye Ücreti

Kargo ücreti sepetinizden görüntüleyebilirsiniz. 

Sipariş Takibi

Ürünler kargo firmasına teslim edildiğinde Nevarsa.com tarafından e-mail ile bilgilendirilir.

Önemli Bilgiler

Teslim aldığınızda kargonuzu kontrol etmeniz çok önemlidir. Hasar, zayıflık, yırtılma, ıslaklık gibi anormal bir durum tespit edildiğinde, kargo yetkilisi ile irtibata geçerek ya da web sitemizde yer alan telefondan bize ulaşın.

Kargonuzu aldıktan sonra yaptığınız eksik veya hasarlı teslimat bildirimleri, rapor olmaması nedeniyle reddedilebilir. Fatura ibraz edilmeden değişiklik ve iade yapılamaz.