Elektrik & Aydınlatma

İndirim! Nevarsa.com elektrik & aydınlatma kategorisinde yer alan ürünlerde %20'ye varan indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Nevarsa.com güvencesiyle yeni ürünler sizleri bekliyor.

Görünüm:
Hızlı Görünüm

APC PM5-GR Akım Korumalı Priz

(0)
Sipariş (0)
₺234,82

APC PM5-GR Akım Korumalı Priz APC PM5-GR Akım Korumalı Priz elektrikli cihazlarınızın güvenle çalıştırılması noktasında son derece faydalıdır. Toplamda beş adet priz sayısı bulunmaktadır. CEE7 schuko priz tipine sahiptir. Nominal giriş voltajı 230 Volt olarak tasarlanmış bir modeldir. Kablo uzunluğu 1,8 metre olarak tasarlanmıştır. Uzun kablosu il..

Hızlı Görünüm

APC PM5U-GR Akım Korumalı USB Şarj Özellikli Priz

(0)
Sipariş (0)
₺234,82

APC PM5U-GR Akım Korumalı USB Şarj Özellikli Priz APC PM5U-GR Akım Korumalı USB Şarj Özellikli Priz, hem evinizde, hem de işyerinizde birçok alanda, güvenle ve pratik şekilde kullanılabileceğiniz bir prizdir. Düşük ve yüksek voltajlara, ani elektrik kesintilerine karşı akım korumalı prizlerin kullanılması gerçekten çok önemlidir. Akım korumalı bir..

Hızlı Görünüm

APC PM6-GR Akım Korumalı Priz

(0)
Sipariş (0)
₺305,62

APC PM6-GR Akım Korumalı Priz APC PM6-GR Akım Korumalı Priz altı adet priz çıkışına sahip, aynı anda altı adet cihazın kullanılmasına olanak sağlayan bir modeldir. Altı çıkışlı olan modelin 230 v gücünde tasarlanmıştır. Özel koruma sistemi sayesinde, bağlı olan ekipmanın görülebilen, tespit edilebilen gürültülerden ve parazitlerden korunmasını sağ..

Hızlı Görünüm

APC PM8-GR Akım Korumalı Priz

(0)
Sipariş (0)
₺293,82

APC PM8-GR Akım Korumalı Priz APC PM8-GR Akım Korumalı Priz ile elektronik cihazlarınızın güvenli kalmasını sağlayabilirsiniz. Ani elektrik kesintileri ile cihazlarınızda oluşabilecek hasarların da meydana gelmemesini sağlayan, son derece güvenli bir priz modelidir. Model üzerinde 8 adet priz girişi bulunmaktadır. Aynı anda sekiz elektronik alet t..

Hızlı Görünüm

APC PMF83VT-GR Akım Korumalı Priz Tel ve Coax Korumalı

(0)
Sipariş (1)
₺364,62

APC PMF83VT-GR Akım Korumalı Priz Tel ve Coax Korumalı APC PMF83VT-GR Akım Korumalı Priz Tel ve Coax Korumalı priz APC Markası güvencesinde, son derece kaliteli ve güvenli bir modeldir. Scneider Elektrik güvencesinde tasarımı ve üretimi yapılan model sayesinde, 8 çıkışlı kullanım sağlayabilirsiniz. Modelin sekiz adet çıkışı bulunmaktadır. Akım kor..

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)