Masaj Koltukları

İndirim! Nevarsa.com  masaj koltukları kategorisinde yer alan ürünlerde %20'ye varan indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Nevarsa.com güvencesiyle yeni ürünler sizleri bekliyor.

Görünüm:
Hızlı Görünüm

Cellini Royal Masaj Koltuğu

(0)
Sipariş (0)
₺12.850,92

Cellini  Royal Masaj Koltuğu - Nevarsa.com Yeni Nesil Alışveriş..

Hızlı Görünüm

Cellini A02 Ayak Masaj Aleti

(0)
Sipariş (0)
₺1.512,00

Cellini A02 Ayak Masaj AletiÖzellikle sürekli olarak ayakta kalan ve çalışan kişileri rahatlatan bir üründür.  Üç farklı basınç ayarı bulunmaktadır. Ayak sağlığının önemi çok fazla olduğu için insanlar tarafından evde, iş yerinde tercih edilebiliniyor. Cellini A02 Ayak Masaj Aleti yapımında kullanılan malzemelerin içeriğinde kanserojen ve buna..

Stoklar tükendi
Hızlı Görünüm

Cellini A03 Ayak Masaj Aleti

(0)
Sipariş (0)
₺4.534,92

Cellini A03 Ayak Masaj AletiAyak sağlığına önem veren kişilerin tercih ettiği koltuklar arasında yer alır. Özellikle gün içinde sürekli olarak ayakta kalmak zorunda olan kişiler için ideal olan seçenekler arasında yer alır. Ayağı saran yapısı ile ayağın tamamını çok kısa sürede rahatlatır. Cellini A03 Ayak Masaj Aleti deri kumaş kullanılarak üretil..

Stoklar tükendi
Hızlı Görünüm

Cellini Asansör Masaj Koltuğu

(0)
Sipariş (0)
₺11.878,92

Cellini Asansör Masaj Koltuğu Masaj ile ilgili her detay  düşünülerek tasarlanmış bir koltuktur. Tasarımı oldukça modern bir çizgidedir ve dekoratif özellikler taşır. Günün stres ve yoğunluğunu istenilen bölgeye uygulanan masaj hareketleri ile kolay bir şekilde yok eder. Cellini Asansör Masaj Koltuğu kaliteli malzemeler kullanılarak oluşt..

Hızlı Görünüm

Cellini Casada Masaj Koltuğu

(0)
Sipariş (0)
₺8.602,20

Cellini Casada Masaj KoltuğuCellini casada masaj koltuğu modeli ile fiziksel anlamda sağlığınıza sağlık katacaksınız. Günün her zamanı, bu koltuğu kullanabilirsiniz. İş yorgunluğu atmak, vücudunuzdaki fazla elektrik ve stresi atmak, eklemlerinizi rahatlatmak için mükemmel bir modeldir. Aynı zamanda, donanımlı özelliklerine oranla, son derece de uyg..

Hızlı Görünüm

Cellini CL 07 Masaj Koltuğu

(0)
Sipariş (0)
₺11.770,92

Cellini CL 07 Masaj Koltuğuİki muhteşem özelliği barındıran bir üründür. Hem sallanan hem de masaj yapan seçeneği ile kişiler üzerinde hem ruhen hem de fiziksel olarak büyük rahatlama sağlar. Oldukça ergonomik özellikler taşıyan Cellini CL 07 Masaj Koltuğu hem sırt hem de kalça bölgesinde rahatlatan masajlar uygulamaktadır. Koltuğun tüm ölçüleri id..

Hızlı Görünüm

Cellini CL 08 Masaj Koltuğu

(0)
Sipariş (0)
₺9.258,84

Cellini Cl 08 Masaj KoltuğuMasaj koltukları, modern donanımları ile artık profesyonel bir masör ya da masözün yerini almış durumdadır. Uzman markaların donanımlı modellerini alan kullanıcılar, masaj koltukları sayesinde mükemmel sağlık elde ederler. Cellini modeli, bu kapsamda, gerçekten mükemmel modelleri ile dikkat çekmektedir. Markanın birçok mo..

Stoklar tükendi
Hızlı Görünüm

Cellini Comodo Masaj Koltuğu

(0)
Sipariş (0)
₺20.248,92

Cellini Comodo Masaj KoltuğuTasarımı ile dikkat çeken ürünler arasında yer alır. Ürünün yapılışında iki farklı deri rengi kullanılmıştır. Yumuşak ve sağlam bir iskeleti bulunmaktadır. Ürünün malzemelerinde kesinlikle kanserojen ve bu türde hiç bir madde bulunmaz. Uzun süre masaj yaptıran kişilerde terleme problemi asla yaşanmaz. Cellini Comodo Masa..

Stoklar tükendi
Hızlı Görünüm

Cellini DJL Masaj Minderi

(0)
Sipariş (0)
₺3.616,92

Cellini DJL Masaj MinderiÖzellikle stresli ve gergin geçen günlerin sonunda en fazla ihtiyaç durulan masaj koltukları arasında boyun desteği sağlayan mekanizması ile tüm günün stresinin atılmasına yardımcı olur. Vücudu saran iskelet yapısı ile sağlıklı sonuçlar elde edilip asla zarar veren bir durum ile karşılaşılmaz. Cellini DJL Masaj Minderi insa..

Hızlı Görünüm

Cellini i-Smart Masaj Koltuğu

(0)
Sipariş (0)
₺5.759,64

Cellini i-Smart Masaj KoltuğuŞık dizaynı ile sizi hemen cezbedecek olan Cellini i-smart masaj koltuğu, kesinlikle çok beğeneceğiniz, estetik olan, aynı zamanda mekanlarınıza da estetik katacak bir modeldir. Garantili ve yedek parça garantisi olan bir modeldir. Modelin turuncu ve beyaz renkleri bulunmaktadır. Donanımlarına ve robotik özelliklerine o..

Hızlı Görünüm

Cellini iFancy Masaj Koltuğu

(0)
Sipariş (0)
₺13.487,04

Cellini İFancy Masaj KoltuğuProfesyonel özellikleri bulunan bir masaj koltuğudur. Stresli ve yorgun bir gün geçiren kişi için en ideal olan özelliklere sahiptir. Tasarımı oldukça dekoratif çizgilere sahiptir. Ergonomik yapısı ile vücudu saran bir iskeleti bulunmaktadır. Cellini İFancy Masaj Koltuğu kumaşı deri tercih edilmiştir. Dayanıklı ve uzun y..

Hızlı Görünüm

Cellini Miracle Masaj Koltuğu

(0)
Sipariş (0)
₺14.794,92

Cellini Miracle Masaj KoltuğuBoyun, omuz, sırt, kalça ve bacaklara masaj yapan bir koltuktur. Ürün dizaynında kullanılan tüm malzemeler kaliteli ve kanserojen hiç bir maddeyi içeriğinde barındırmaz. Ürün tasarlanırken iki renk kullanılmıştır. Deri kumaş tercih edilmiştir. Cellini Miracle Masaj Koltuğu gergin olan bölgeleri en mükemmel şekilde gevşe..

Hızlı Görünüm

Cellini Q1 Masaj Koltuğu

(0)
Sipariş (0)
₺2.325,24

Cellini Q1 Masaj KoltuğuHem masaj koltuğu olarak, hem de oturma koltuğu, tv koltuğu olarak kullanabileceğiniz Cellini Q1 masaj koltuğu, son derece beğeneceğiniz ve işlevleri olan bir modeldir. Dinlenme koltuğu olarak, misafirlerinizi oturtmak için de, ister işyerinizde, isterseniz evinizde, hem oturma odalarınızda, hem misafir odalarınızda çok amaç..

Stoklar tükendi
Hızlı Görünüm

Cellini R5 Masaj Koltuğu

(0)
Sipariş (0)
₺12.538,80

Cellini R5 Masaj KoltuğuGünün yorgunluğunu atmanız, bedeninizi dinlendirmeniz için masaj koltukları idealdir. Cellini Markası birbirinden özel ve sağlıklı tasarım masaj koltukları ile dikkat çekmektedir. Beğenilen modellerden biri de Cellini R5 masaj koltuğu modelidir. Masaj koltuğunun ileri ve geri şeklinde hareket etme özellikleri bulunmaktadır. ..

Hızlı Görünüm

Cellini R7 Masaj Koltuğu

(0)
Sipariş (0)
₺18.924,84

Cellini R7 Masaj KoltuğuMasaj uygulamalarında robotik teknolojiyi sizlere sunan Cellini R7 Masaj koltuğu modeli mükemmel bir tasarım olarak gerçekten çok etkileyicidir. Modele temas ettiğinizde, oturduğunuz ilk anda etkisini hemen fark edeceksiniz. Modelin bacak kısımlarında basenleri saran özel dizayn bulunmaktadır. Sağdan ve soldan, her iki taraf..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 17 (2 Sayfa)