Yapı Market, Bahçe, Oto

İndirim! Nevarsa.com yapı, bahçe, oto kategorisinde yer alan ürünlerde %20'ye varan indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Nevarsa.com güvencesiyle yeni ürünler sizleri bekliyor.

Görünüm:
Hızlı Görünüm

APC PM5-GR Akım Korumalı Priz

(0)
Sipariş (0)
₺234,82

APC PM5-GR Akım Korumalı Priz APC PM5-GR Akım Korumalı Priz elektrikli cihazlarınızın güvenle çalıştırılması noktasında son derece faydalıdır. Toplamda beş adet priz sayısı bulunmaktadır. CEE7 schuko priz tipine sahiptir. Nominal giriş voltajı 230 Volt olarak tasarlanmış bir modeldir. Kablo uzunluğu 1,8 metre olarak tasarlanmıştır. Uzun kablosu il..

Hızlı Görünüm

APC PM5U-GR Akım Korumalı USB Şarj Özellikli Priz

(0)
Sipariş (0)
₺234,82

APC PM5U-GR Akım Korumalı USB Şarj Özellikli Priz APC PM5U-GR Akım Korumalı USB Şarj Özellikli Priz, hem evinizde, hem de işyerinizde birçok alanda, güvenle ve pratik şekilde kullanılabileceğiniz bir prizdir. Düşük ve yüksek voltajlara, ani elektrik kesintilerine karşı akım korumalı prizlerin kullanılması gerçekten çok önemlidir. Akım korumalı bir..

Hızlı Görünüm

APC PM6-GR Akım Korumalı Priz

(0)
Sipariş (0)
₺305,62

APC PM6-GR Akım Korumalı Priz APC PM6-GR Akım Korumalı Priz altı adet priz çıkışına sahip, aynı anda altı adet cihazın kullanılmasına olanak sağlayan bir modeldir. Altı çıkışlı olan modelin 230 v gücünde tasarlanmıştır. Özel koruma sistemi sayesinde, bağlı olan ekipmanın görülebilen, tespit edilebilen gürültülerden ve parazitlerden korunmasını sağ..

Hızlı Görünüm

APC PM8-GR Akım Korumalı Priz

(0)
Sipariş (0)
₺293,82

APC PM8-GR Akım Korumalı Priz APC PM8-GR Akım Korumalı Priz ile elektronik cihazlarınızın güvenli kalmasını sağlayabilirsiniz. Ani elektrik kesintileri ile cihazlarınızda oluşabilecek hasarların da meydana gelmemesini sağlayan, son derece güvenli bir priz modelidir. Model üzerinde 8 adet priz girişi bulunmaktadır. Aynı anda sekiz elektronik alet t..

Hızlı Görünüm

APC PMF83VT-GR Akım Korumalı Priz Tel ve Coax Korumalı

(0)
Sipariş (1)
₺364,62

APC PMF83VT-GR Akım Korumalı Priz Tel ve Coax Korumalı APC PMF83VT-GR Akım Korumalı Priz Tel ve Coax Korumalı priz APC Markası güvencesinde, son derece kaliteli ve güvenli bir modeldir. Scneider Elektrik güvencesinde tasarımı ve üretimi yapılan model sayesinde, 8 çıkışlı kullanım sağlayabilirsiniz. Modelin sekiz adet çıkışı bulunmaktadır. Akım kor..

Hızlı Görünüm

Çok Amaçlı Montaj Şablonlar Setı̇ - Minifix, Menteşe, Kulp, Çoklu Delik, Ray (S21)

(0)
Sipariş (0)
₺1.100,00

Çok Amaçlı Montaj Şablonlar Setı̇ - Minifix, Menteşe, Kulp, Çoklu Delik, Ray (S21) Özellikle mobilya işi yapan kişilerin pratik bir şekilde kullanabileceği bir üründür. Ahşap olan mobilyaların bağlantılarında, raflarında, kulplarında ve raylarında kolay bir şekilde uygulanabilen bir yöntemdir. Elle ayarlama yapılıp kalem ile işaretleme yapıldıkt..

Hızlı Görünüm

Kulp Takma Şablonu (S14)

(0)
Sipariş (0)
₺88,00

Kulp Takma Şablonu (S14)Bir şablon, ölçme, ayarlama aparatı ve matkap ucundan oluşan bir üründür. Kulp Takma Şablonu (S14) çekmece kulplarına ve dolap kapaklarına delik açmak için tasarlanılmış bir üründür. Tüm bu işlem istenilen ölçülerde ve simetrik bir şekilde yapılmaktadır. Şablon sayesinde ölçüleri ideal ve nizami delikler açılır. İstenilen ..

Hızlı Görünüm

Menteşe Montaj Şablonu (S17)

(0)
Sipariş (0)
₺395,00

Menteşe Montaj Şablonu (S17) Dolap kapaklarının menteşelerinin dengeli bir şekilde yerleşmesini sağlayan bu ürüne siteden çok basit bir şekilde sahip olabilirsiniz. Menteşe Montaj Şablonu (S17) ölçüleri sayfanın açıklama bölümünde detaylı bir şekilde yer almaktadır. Geçmiş dönemlerde manüel bir şekilde el ile işaretlenen yerler matkapla deline..

Hızlı Görünüm

Minifix & Çoklu Delik & Kavela Montaj Şablonu (S19)

(0)
Sipariş (0)
₺450,00

Minifix & Çoklu Delik & Kavela Montaj Şablonu (S19)Mobilya sektöründe pratik bir şekilde kullanılan bir bağlantı elemanıdır. Bu set ile birleştirilecek levhalar üzerinde ölçülere uygun delikler açılabilir ve fazlasıyla işe yarar. Bu rafların yerlerinin belirlenmesinde nizami olarak sorunsuz hizmet sağlar. Minifix & Çoklu Delik & Kav..

Hızlı Görünüm

Minifix 3’lü & Çoklu Delı̇k & Kavela Montaj Şablonu (S18)

(0)
Sipariş (0)
₺1.700,00

Minifix 3’lü & Çoklu Delı̇k & Kavela Montaj Şablonu (S18) Mobilyasını kendisi tasarlayan ya da bu işle profesyonel olarak ilgilenen kişilerin işine yarayacak olan bir üründür. Kulp ve rafların hatasız ya da kusursuz bir şekilde üretilebilmesi için bu aparat ile kısa sürede çok iş yapılabilmektedir. Marangozların işini büyük oranda kolayla..

Hızlı Görünüm

Şablon Minifix (Akçaağaç, Açık Meşe, Bartın Meşe) & Pim & Dübel Set 50 Takım

(0)
Sipariş (0)
₺75,00

Şablon Minifix (Akçaağaç, Açık Meşe, Bartın Meşe) & Pim & Dübel Set 50 TakımMobilya montajında yarar sağlayacak olan malzemeler arasında yer almaktadır. Dolap içi ve dışında göze batmayan bir görünüm sağlar. Ölçüye uygun olan yere tam uyacak şekilde üretimi sağlanmıştır. Mobilyacılar için pratik ve zaman kaybetmeden kullanılabilecek mucizev..

Hızlı Görünüm

Şablon Minifix (Bej) & Pim & Dübel Set 50 Takım

(0)
Sipariş (0)
₺75,00

Şablon Minifix (Bej) & Pim & Dübel Set 50 TakımYaşam alanlarını çok daha kullanışlı hale getiren dolapların montajında kullanılan Şablon Minifix (Bej) & Pim & Dübel Set 50 Takım en fazla tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Sökülmesi gereken durumlarda çok basit bir şekilde tekrar monte edilip eski veriminde kullanılabilir..

Hızlı Görünüm

Şablon Minifix (Ceviz, Venge) & Pim & Dübel Set 50 Takım

(0)
Sipariş (0)
₺75,00

Şablon Minifix (Ceviz, Venge) & Pim & Dübel Set 50 Takım Ceviz rengi mobilyalarda kullanılan bağlantı aparatı olarak kullanılan bir malzemedir. Mobilya panellerinin montajında hem pratik hem de görünüm olarak kusursuz bir manzara ortaya çıkar. Şablon Minifix (Ceviz, Venge) & Pim & Dübel Set 50 Takım 3 parçadan oluşan bir malzemedir..

Hızlı Görünüm

Şablon Minifix (Kiraz, Koyu Meşe, İtalyan Ceviz) & Pim & Dübel Set 50 Takım

(0)
Sipariş (0)
₺75,00

Şablon Minifix (Kiraz, Koyu Meşe, İtalyan Ceviz) & Pim & Dübel Set 50 Takım Mobilya montajı yapılırken tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Farklı malzeme ve buna bağlı olarak farklı renk yelpazesi bulunmaktadır. Mobilyanın rengine bağlı olarak seçim yapılabilir. Aynı renkteki mobilya ve Şablon Minifix (Kiraz, Koyu Meşe, İtalyan ..

Hızlı Görünüm

Şablon Minifix (Sapelli, Huş, Bambu) & Pim & Dübel Set 50 Takım

(0)
Sipariş (0)
₺75,00

Şablon Minifix (Sapelli, Huş, Bambu) & Pim & Dübel Set 50 TakımMobilya sektöründe sıklıkla kullanılan bir üründür. Hem görünüm hem de sağlam olması açısından oldukça ideal ve kullanımı kolaydır. Şablon Minifix (Sapelli, Huş, Bambu) & Pim & Dübel Set 50 Takım farklı renklerde kişilerin beğenisine sunulmuş bir üründür. Ölçüleri ürün a..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 16 (2 Sayfa)